top of page

Services

Namo statybai naudojame šias natūralias - draugiškas aplinkai medžiagas
Šios medžiagos sukuria namą:
 šiltą
arkinia-namas_kvepuojantis.png
su puikiu mikroklimatu
laikrodis-icona.png
greitai pastatomą
karkasinis_arkinis-namas-ilgaamzis.png
 ilgaamžį
Lapelis-icona.png
draugišką aplinkai
alexandre-jaquetoni-6yelWDI3RE8-unsplash.jpg

MEDIENA

Mediena yra statybinė medžiaga, kurią žmonija naudojo daugiau nei vieną ar du šimtmečius. Anksčiau tai buvo labiausiai prieinama medžiaga. Ir dabar tai naudinga dėl savo ekologiškumo, nes dabar visuomenė siekia naudoti viską, kas natūralu statyboje ar interjero dizaine.

ŠIAUDAI

Šiaudai yra aplinką tausojanti ir labai pigi apšiltinimo medžiaga, kuri pasižymi aukštomis izoliacijos savybėmis. Jie naudojami kaip konstrukciniai elementai "žaliosiose" statybos projektuose dėl atsinaujinančio šiaudų pobūdžio. Šiaudų ryšuliai nesulaiko drėgmės namuose, priešingai, jie tolygiai paskirsto jį kambariuose.

KANAPIŲ BETONAS

Kanapių betonas yra sveika statybinė medžiaga, pagaminta iš hidraulinių kalkių, vandens ir pramoninių kanapių. Tai  puiki statybinė izoliacinė medžiaga, nes ji turi daugybę pageidaujamų šiluminių, konstrukcinių ir drėgmės tvarkymo savybių.

MOLIS

Natūralaus molio tinkas gali būti naudojamas vidaus sienų tinkavimui. Tai kvėpuojanti, drėgmės perteklių reguliuojanti, plastiška medžiaga, kuri suteikia namams jaukumo. Iš molio galima suformuoti gražiai banguotas sienas, arkas, nišas, ornamentus. 

gerson-repreza-67gCKFVYh7s-unsplash.jpg
wesley-tingey-KCvF6uN0KAA-unsplash.jpg

KALKĖS

Kalkės tai nuosėdinė uoliena, jos kilmė yra organinė. Tai yra patikima, palyginti nebrangi, universali medžiaga, plačiai naudojama kaip išorės taip ir vidaus darbams.
Kalkės, kalkinis tinkas, dėl savo struktūros gerai reguliuoja drėgmės kiekį patalpose, sumažina riziką veistis mikroorganizmams bei sumažiną pelėsio ir infekcijų riziką.

Sugrįžti
bottom of page